Co wybrać?

Witaj!

Jeśli właśnie stoisz przed dylematem, którą dyscyplinę wybrać dla siebie z naszej oferty, przeczytaj poniższe informacje. Pomogą Ci one podjąć dobrą decyzję!

Dla Dzieci

 • Aikido dla dzieci
  Aikido w wersji dla dzieci to doskonała szkoła gimnastyki, dyscypliny, szacunku dla starszych oraz doskonały sposób na inteligentne spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny fizycznie. Tutaj dowiecie się więcej.
 • MMA KIDS
  W wersji dla dzieci, jest to wspaniała szkoła gimnastyki i dyscypliny. Na zajęciach dzieci wykonują wiele różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych, usprawniających ruchowo i korekcyjnych. Robią także elementy treningu obwodowego, aby budować swoją kondycję. ZAPRASZAMY na specjalnie przygotowane zajęcia MMA dla dzieci - tutaj więcej informacji.
 • Mini CrossFitness
  To zajęcia dla każdego dziecka i dobre na wszystko... Na treningu dzieci wykonują wszechstronne ćwiczenia, które kształtują wszystkie ich zdolności motoryczne: siłę, wytrzymałość, szybkość i zwinność. Dzięki tym zajęciom dzieci będą zdrowo rozwijały się, nabierając siły, sprawności i spożytkują w praktyczny sposób swoją energię. Więcej informacji tutaj.

Tradycyjne sztuki walki:

 • Aikido
  Jeśli lubisz zajęcia ruchowe o sporej intensywności, jeśli chcesz podnieść swoją kondycję lub utrzymać dobry jej poziom, jeśli nie przerażają Cię pady i przewroty – zdecyduj się na aikido. Aikido jest bardzo bogatą i interesującą sztuką, której zgłębianie daje wiele lat satysfakcji. Tutaj możesz przeczytać więcej o tej dyscyplinie.
 • Iaido
  Jeśli interesujesz się kulturą i obyczajami rodem z Japonii, jeśli czujesz bliskość czy fascynacje mieczem japońskim, jeśli chcesz doskonalić swoje ciało poprzez techniki pracy z bronią, jeśli sztuki walki bez broni nie wystarczają Ci albo uważasz, że „prawdziwy samuraj pada tylko raz”– zapraszamy na iaido. O iaido piszemy więcej tutaj.
 • Kenjutsu
  Jeśli chcesz poznać świat prawdziwych samurajów, stosowane przez nich techniki walki na polu bitwy, jeśli chcesz sprawdzić się w „walce na miecze”, a w treningu iaido brakuje Ci kontaktu z przeciwnikiem – kenjutsu jest dla Ciebie. Tutaj możesz przeczytać więcej o kenjutsu.
 • Kendo
  Kendo jest sportem walki. Powstało na bazie kenjutsu, jako metoda pełno kontaktowego sprawdzania swoich umiejętności posługiwania się mieczem - więc jeśli lubisz rywalizację sportową, walkę na punkty, udział w zawodach i zdobywanie medali, a do tego ciężką pracę na doskonaleniem wybranych technik – wybierz kendo. Więcej informacji o tej dyscyplinie znajdziesz tutaj.

Współczesne sporty walki:

 • Boks
  To sport polegający na walce na pięści, oczywiście w odpowiednich ochraniaczach. Można go trenować jako dyscyplinę sportowa lub trening rekreacyjny. Boks doskonale rozwija szybkość, siłę, dynamikę i kształtuje kondycję i motorykę ciała. Jeśli lubisz sporty walki i interesuje Cie nauka walki w stójce, boks jest dla Ciebie. Tutaj możesz przeczytać więcej o zajęciach bokserskich.
 • Grappling.
  Jest nowoczesną formą walki na chwyty wykorzystującą najskuteczniejsze elementy różnych stylów chwytanych. Jest ciekawą dyscypliną sportowa, jak i doskonałą formą dbania o swoją sprawność fizyczną. Trenując GRAPPLING komplementarnie rozwijamy swoje ciało, poprawiamy silę, kondycję i wzmacniamy się psychicznie. Jeśli interesuje Cie walka na ziemi, chcesz poprawić swój arsenał możliwości w walce lub samoobronie - zapraszamy na zajęcia Grapplerskie. O treningach więcej przeczytasz tutaj.
 • MMA
  To sport walki, w którym trenujemy przekrojowo aby przygotować się do walki w każdej płaszczyźnie - stójce zwarciu i parterze. Wykorzystujemy rzuty, uderzenia pięściami, kopnięcia, dźwignie i duszenia. MMA jest także doskonalą formą rozwoju fizycznego, oraz bazą umiejętności samoobrony. Jeśli więc chcesz nauczyć się walczyć przekrojowo, poznać rożne techniki z różnych styli, zapraszamy na treningi MMA - tutaj przeczytasz więcej.

Fitness:

 • Crossfitnes
  Jest treningiem wytrzymałościowo-siłowym, który wszechstronnie rozwija nasz organizm, a ponadto jest bardzo ciekawy i nie nudzi się. W naszych zajęciach Crossfitness może uczestniczyć każdy. Odpowiednio dopasowujemy obciążenia, intensywność. Crossfitnes świetnie kształtuje sylwetkę. Cieszy się dużą popularnością wśród Pań, jest także doskonałym wyborem dla tych, którzy chcieliby pozbyć się zbędnych kilogramów. Tutaj dowiesz się więcej.
 • FitBall
  To gimnastyka całego ciała z wykorzystaniem dużej piłki. Uaktywnia ona wiele grup mięśniowych w tym mięśnie utrzymujące prawidłową postawę. Ćwiczenia z piłką polecamy dla osób w każdym wieku, a także dla osób mających problemy z kręgosłupem. Śmiało mogą ćwiczyć osoby ze sporą nadwagą (nie ma nacisku na stawy), jak i kobiety w ciąży. Przeczytaj więcej tutaj.
 • Siłownia
  Do naszej siłowni zapraszamy wszystkich entuzjastów sportów siłowych. W przyjemnej atmosferze i miłym towarzystwie można poćwiczyć wszystkie partie mięśni. W ramach wykupionych karnetów bezpłatnie układamy plany treningowe i dietę. Jeśli chcesz zwiększyć masę mięśniową lub wręcz przeciwnie zrzucić zbędne kg - zapraszamy na naszą siłownię! Tutaj więcej informacji.

Grupy tematyczne:

 • Aktywna Pani
  To zajęcia dla kobiet, które cenią zdrowie, chcą zadbać o swoją formę i dobre samopoczucie. Jeśli wykonujesz siedzący tryb pracy, to po pracy zapraszamy prosto do nas! Tutaj dowiedz się więcej.
 • Aktywny Senior
  To zajęcia specjalnie dopasowane do potrzeb i możliwości grupy osób w tzw. wieku emerytalnym. Zapraszamy zarówno Panie jak i Panów - poprowadzimy dla Was zajęcia dzięki którym poprawicie swoje zdrowie i samopoczucie i już po kilku dniach odczujecie radość życia. Więcej informacji o zajęciach Tutaj.
 • Aktywna Rodzina
  Aktywna Rodzina to zajęcia, na które zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, dziadków wraz z wnukami oraz opiekunów ze swoimi podopiecznymi. To wspaniałe zajęcia ogólnosportowe z elementami samoobrony, które doskonale wpłyną na zdrowie i samopoczucie dużych i małych uczestników zajęć. Jeśli chcecie poćwiczyć wspólnie z dziećmi to właśnie są zajęcia dla Was - więcej informacji Tutaj.
 • Zawsze Bezpieczna
  Na te zajęciach zapraszamy Panie. Będziemy uczyć Was jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach, kiedy coś lub ktoś zagraża Waszemu bezpieczeństwu. Nie ma idealnej recepty na to aby się obronić, ale pomożemy Wam w poprawieniu swoich możliwości! Dowiedz się więcej tutaj.
 • Zawsze przygotowany
  To zajęcia przeznaczone dla mężczyzn. Nauczymy Was Panowie jak poradzić sobie w sytuacji gdy spotkacie się z bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia Waszego lub Waszych najbliższych. Masz dziewczynę? Jesteś mężem? Ojcem? Może po prostu mieszkasz w trudnej dzielnicy... Od Ciebie może zależeć bezpieczeństwo Twoje i najbliższych! Dowiedz się więcej tutaj.
 • Schudnij Zdrowo
  Jeśli tu zaglądasz to znaczy że nadszedł już ten moment... Zapraszamy na zajęcia każdego kto chce pozbyć się nadwagi. Układamy odpowiednią dietę i dobieramy ćwiczenia. Zrzucamy kilogramy razem z Tobą – dowiedz się więcej tutaj.

Grupy Zorganizowane

Zapraszamy do współpracy grupy zorganizowane - zakłady pracy, grupy sportowe, towarzyskie, szkoły, przedszkola i inne. Tutaj więcej informacji.

Trening indywidualny i Personalny

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz pracować w grupie, zapraszamy na treningi indywidualne. W ofercie wszystkie nasze zajęcia a także specjalistyczny trening personalny. Zapraszamy na wspólną przygodę! Czytaj tutaj.